Jak zarabiać przez Internet, zobacz ile masz możliwości.

Jak zarabiać przez Internet, zobacz ile masz możliwości.Rynek pracy przechodzi znaczne przeobrażenia już od kilkunastu lat. Efektem jest coraz większa liczba osób których interesują konkretne, praktyczne informacje jak zarabiać przez Internet. W statystykach widać, że coraz więcej pracy odbywa się w domu. Albo w ogóle przez Internet. Szczególnie to medium upodobali sobie ludzie do tworzenia miejsc pracy dla siebie. Zobaczyli w tym idealny sposób na zarabianie pieniędzy w komfortowych warunkach. Dlatego postanowiłem napisać szerzej na ten temat. Gdyż wiąże to się ściśle z moim poprzednim wpisem „Gdzie najlepiej założyć bloga lub strony internetowe www”. A możliwości jest tak wiele, jak wielu jest różnych ludzi i ich pomysłów. Bez względu na to, jakie rozwiązanie ludzie uważają za najlepsze pewne jest jedno.  Coraz więcej ludzi będzie z tej szansy korzystać i w związku z tym poszukiwać informacji jak zarabiać przez Internet

Copywriting- pierwszy sposób jak zarabiać przez Internet.

Jednym ze sposobów jak zarabiać przez Internet jest copywriting, czyli pisanie testów na zlecenie. Przeważnie ich przeznaczeniem jest pozycjonowanie stron internetowych więc są to zazwyczaj opisy do katalogów, teksty preclowe tzw. precle lub teksty zapleczowe. Niektórzy zleceniodawcy, szczególnie zajmujący się prowadzeniem profesjonalnych serwisów zlecają pisanie tekstów tematycznych lub profesjonalnych artykułów. I w zależności od tego jaki jest ich rodzaj oraz jakość ustalana jest cena za tego typu tekst. Istnieje sporo serwisów, które zajmują się pośredniczeniem w transakcjach tego typu, dzięki czemu nie ma potrzeby na szukanie sobie klientów, bo to zadanie pośrednika. Jednym z takich portali jest Artelis. Tu trzeba jednak wziąć poprawkę na to, że serwisy pobierają za swoje usługi prowizję.

Programy Partnerskie- prosty sposób jak zarabiać przez Internet.

Kolejnym sposobem jak zarabiać przez Internet są Programy Partnerskie. Programy Partnerskie, które nazywane są również afiliacyjnymi. To systemy które wspierają sprzedaż firmy i dają możliwość dotarcia do większego kręgu klientów w bardzo efektywny sposób. Wynagrodzenie czy prowizja wypłacane są tylko za konkretne efekty pracy. Programy Partnerskie to dla wielu firm tani sposób na reklamę a dla partnerów możliwość na dodatkowe dochody. Dobre PP powinny zapewniać każdej ze stron korzyści. Dlatego wybierając taki program nie należy się z tym spieszyć tylko dokładnie sprawdzać jakie warunki oferują. Ważnym czynnikiem przy wyborze PP są potencjalne prowizje oraz czy na usługi lub produkty tego partnera jest zapotrzebowanie. Najlepiej jest wybrać programy PP które oferują co najmniej 50% prowizji lub więcej. I które oferują produkty lub usługi dużej grupie docelowej. Do takich programów możemy zaliczyć Bitbay czyli portal dzięki ktoremu możemy wypłacać pieniądze z bankomatu bez użycia karty bankomatowej. Jak również dokonywać różnych transakcji finansowych, np. BitCoinem czyli najbardziej znaną kryptowalutą.

Na rynku w Polsce jest wiele PP  dzięki którym otrzymujemy gotowe rozwiązania jak zarabiać przez Internet. Niektóre z tych programów dotyczą tylko polskiego rynku jak w tym przykładzie banków i innych instytucji finansowych. Co bardzo ważne, takie zarabianie w Internecie możesz rozpocząć za darmo. Bez ryzyka poniesienia jakiejkolwiek straty. Jak zarabiać przez Internecie na prowizjach z banków i innych instytucji finansowych dowiesz sie TUTAJ. Ale Internet to medium które daje nieograniczone możliwości. Są dostępne PP firm z Europy Zachodniej czy Stanów Zjednoczonych, chociażby takie jak TA FIRMA w jednej z najbardziej dochodowych i perspektywicznych branż na Świecie jaką jest branża reklamy internetowej. Czy Bitcoin Economy, firmie działającej na rynku wirtualnej waluty Bitcoin. Zdobywa ona na całym Świecie coraz większą popularność i więcej zwolenników . Dlatego można mieć klientów w bardzo odległych krajach na Świecie nie wychodzą z domu. Programy Partnerskie to bardzo dobre rozwiązanie, zwłaszcza na początku naszego działania. Od razu pokazują gotowe sposoby jak zarabiać przez Internet. Możesz zacząć zarabiać w PP bez ryzyka. i tak naprawdę jest  to bardzo szeroki temat wymagający oddzielnego, bardziej szczegółowego omówienia w kontekście tematu jak zarabiać przez Internet.

Oferowanie swoich usług to kolejny sposób jak zarabiać przez Internet.

Zarabianie w sieci popularne jest także wśród grafików komputerowych, składaczy gazet oraz webmasterów. Są to osóby które na co dzień zajmują się projektowaniem, kodowaniem, szatą graficzną oraz aktualizacją witryn internetowych. Usługi tego typu mają spore powodzenie. Zwłaszcza, że elastyczne jest tutaj wynagrodzenie za oferowane usługi. Dlatego jest to bardzo popularny sposób jak zarabiać przez Internet. Dzięki temu zamawiający mogą otrzymać projekty ulotek, plakatów reklamowych, zaprojektowane strony internetowe, aplikacje, layouty gazet – tych papierowych i wirtualnych, wizytówki oraz wiele innych. Co więcej nie ma tutaj ograniczenia co do rynku zbytu. Dlatego sporo usług kierowana jest do klientów z zagranicy. Dzięki czemu można zarabiać sporo w zagranicznej walucie, co jest sporym motywatorem do podejmowania takiej pracy.

Następny pomysł jak zarabiać przez Internet to sprzedaż kursów i szkoleń.

Kolejnym sposobem jak zarabiać przez Internet jest sprzedaż różnego rodzaju kursów i szkoleń przez Internet. Najczęściej w tym celu wykorzystywane są specjalistyczne platformy szkoleniowe lub bardzo popularny i znany komunikator – Skype. Jest to doskonały sposób na sprzedaż np. kursów języków obcych. Bez konieczności wynajmowania jakichkolwiek powierzchni do prowadzenia szkoły, co sprawą tanią nie jest. Wystarczy tylko komputer z dostępem do Internetu i można swobodnie prowadzić konwersacje językowe. Sami klienci coraz częściej wolą tego rodzaju rozwiązania. Nie muszą wychodzić z domu i mogą dopasować godziny zajęć do własnych potrzeb.

Największą zaletą tego typu rozwiązań jest po prostu elastyczność.Oprócz tego różnica jest także w stawkach za kursy. Te prowadzone przez Internet są po prostu niższe niż te, które oferują szkoły językowe.Oczywiście kursy języków obcych to nie jedyne sprzedawane w internecie. Stale rosnącym zainteresowaniem cieszą się takie kursy jak np. Szkoła Biznesu Internetowego. Czy kurs: Jak Zarabiać Minimum 2572,37 Dolarów Miesięcznie W Internecie Na Klikaniu W 10 Reklam Dziennie. Takiej wiedzy szukają zarówno osoby początkujące jak i bardziej zaawansowane w zarabianiu przez Internet. Co ciekawe, bardzo często kursy te są darmowe. Według prognoz specjalistów ta tendencja będzie rosnąć. Więc jest to idealny sposób jak zarabiać przez Internet bez ponoszenia dużych nakładów.

 Jak zarabiać przez Internet i media społecznościowe

Idąc dalej warto także zwrócić uwagę na serwisy społecznościowe. Stają się powoli kluczem do nawiązania właściwego i skutecznego dialogu z klientami oraz na zwykłą obecność firm w świadomości społeczeństwa. W związku z tym sporo osób nie ma problemu jak zarabiać przez Internet. Gdyż prowadzą profile różnych firm w social mediach takich jak: Facebook, YouTube, Google+, Linkedin, Instagram, Pinterest, Twitter, oraz innych. Można np. założyć kanał tematyczny na YouTube (jak poniżej) o hodowli psów, robieniu na drutach czy innej pasji.

Tego typu praca to odpowiednia komunikacja z obecnymi klientami oraz tymi potencjalnymi. A dla osób, które media społecznościowe znają, jak własną kieszeń nie jest to żaden problem. I właśnie te fanpage radzą sobie najlepiej. Dodatkowo dużo osób zajmuje się tworzeniem profili w serwisie Facebook i zbieraniem lajków. Tylko po to, aby w przyszłości odsprzedać taki profil z pozyskanymi fanami organizacji. A później zmieni nazwę profilu i będzie miała już odbiorców dla swoich komunikatów oraz potencjalnych klientów. Jest to praktyka dość popularna zwłaszcza wśród osób, które potrafią tworzyć tego rodzaju akcje i kampanie.

Jak zarabiać przez internet na wyświetlaniu reklam.

Coraz popularniejsze stają się sposoby wykorzystujące popularne strony internetowe oraz często odwiedzane blogi. O co dokładnie chodzi? O reklamy typu AdTaily, które są wyświetlane w specjalnych boxach na konkretnym blogu lub stronie internetowej. Wystarczy prowadzić blog, który cieszy się popularnością. Lub mieć wartościową stronę, która generuje ruch. Dzięki temu właściciel może sam ustalać cenę, która zostanie mu wypłacona za wyświetlanie reklamy na jego stronie. Oprócz tego, że właściciel bloga lub strony zarabia za samą obecność reklamy na jego stronie to jeszcze może otrzymywać dodatkowe opłaty. Uzależnione oczywiście od kliknięć i wejść na stronę z serwisu, gdzie umieszczona jest dana reklama. W ten sposób można naprawdę sporo zarobić, a jedynym warunkiem jest posiadanie interesującego dla użytkowników serwisu lub bloga. Najczęściej są to treści tematyczne. Takie jak np. blog rowerowy lub strona poświęcona rowerom, blog o rynku pracy. Również blogi z  poradami, blogi o uprawie roślin ozdobnych, blogi o rybkach akwariowych itp. mogą generować duży ruch. Dzięki temu wiesz już jak zarabiać przez Internet na wyświetlaniu reklam.

Sponsorowanie treści bloga kolejnym sposobem jak zarabiać przez Internet.

A skoro mowa o reklamach AdTaily to trzeba powiedzieć o samych blogach, mikroblogach i internetowych forach. Są to  miejsca, gdzie tego rodzaju reklamy są umieszczane. Jednak tym razem nie o reklamy chodzi a o same serwisy i udostępniane w nich treści. To one bowiem są pokaźnym źródłem dochodu. Zwłaszcza jeżeli są one najzwyczajniej w świecie sponsorowane. Sporo blogerów zaczyna od prowadzenia kilku tematycznych blogów. Które powoli zaczynają zdobywać popularność. W ten sposób generuje się na ich stronach ruch i stają się one atrakcyjne. Nie tylko z punktu widzenia reklamodawców, ale także firm, które mogą sponsorować treść. Jeżeli oczywiście blog lub forum jest prowadzone w zgodzie z profilem działania tej firmy. Najczęściej dzieje się tak w przypadku blogów poradnikowych lub forów tego rodzaju, gdzie ludzie szukają informacji przed zakupem jakiegoś sprzętu – np. profesjonalnych słuchawek, komputerów lub sportowych rowerów. Dużo firm chętnie płaci za publikowanie w takich miejscach konkretnej treści. Dlatego jeśli znasz kogoś kto szuka sposobu jak zarabiać przez Internet, możesz tą możliwość polecić.

 Wykorzystywanie mocy swojego komputera do zarabiania przez Internet.

Innym sposobem jak zarabiać przez Internet może być udostępnienie mocy obliczeniowej swojego komputera w chmurze internetowej. Decydując się na takie działanie użytkownik udostępniając moc swojego komputera nagradzany jest określoną ilością wirtualnych monet. Te monety można wymienić na określone pieniądze. We wcześniejszym podrozdziale wspomniałem o jednej z takich kryptowalut Bitcoin. W tym jednak przypadku trzeba pamiętać, że udostępniając moc swojego komputera jest on wykorzystywany do maksimum. Pobiera więcej prądu, za który trzeba przecież zapłacić. Poza tym tzw. kopanie kryptowalut jest coraz trudniejsze. I zwykłe komputery nie nadają sie już do tego.

Jak zarabiać przez internet na grach komputerowych.

Szukając odpowiedzi na pytanie jak zarabiać przez Internet okazało się że mogą to być gry komputerowe. To powinno szczególnie zainteresować miłośników tego rodzaju rozrywki. Dlaczego? Otóż sprawa jest dość prosta. Wystarczy nabrać wprawy w określonej grze. I zacząć brać udział w turniejach, gdzie można zdobyć nie tylko ciekawe nagrody – pieniężne i rzeczowe. Ale także znaleźć sponsorów na przygotowania do innych turniejów. Przykładem takich gier komputerowych cieszących się bardzo dużą popularnością są League of Legends i World of Tanks. Jest to fajny sposób zarabiania przez Internet. Chociażby z tego powodu, że można połączyć przyjemne z pożytecznym. Co znowu w naszych czasach nie zdarza się aż tak często. Jak napisałem na początku, tych możliwości jest wiele. Tak wiele, jak wiele jest różnych ludzi i charakterów. Dlatego jestem przekonany, że każdy kto szuka sposobu jak zarabiać przez Internet znajdzie ten odpowiedni dla siebie.

11 comments on “Jak zarabiać przez Internet, zobacz ile masz możliwości.

 1. Ja się bawię teraz stroną typu demotywatory, jestem ciekaw czy się na tym da zarobić. Na płatne linki raczej nie ma co liczyć, jedyna opcja zarobku to chyba wyświetlenia reklam. Muszę troszkę pokombinować co przyniesie lepsze efekty, adtaily jak napisałeś czy może jednak adsense.

 2. Z tymi PP też nie jest tak różowo, zwłaszcza z finansowymi.
  Znam przypadki, że strony odnotowały znaczące spadki zaraz po zainstalowaniu finansowych pp. Chyba ta tematyka jest pod lupą Google

 3. Odnośnie copywritingu – ostatnie zdanie, to o prowizji dla serwisów warto podkreślić. Niestety serwisy dają copywriterom oferty, które są na granicy opłacalności (jeśli w ogóle nadal można mówić o opłacalności). To samo tzw. firmy offshore’owe (chyba używam tego terminu poprawnie). Jeśli już pisać to albo bezpośrednio nawiązać kontakt ze zleceniodawcą, albo przynajmniej dla agencji SEO, które zwykle oferują lepsze stawki niż firmy zajmujące się tylko sprzedażą tekstów.
  Marcin Tabletoid ostatnio opublikował…Jaki tablet kupić? • Który wybraćMy Profile

  • Tak naprawdę to każdy się nadaje co ma chęć to robić. Tak jak w każdej pracy, bez chęci daleko się nie zajedzie. Widziałem Twoja stronę, bardzo fajna ale od razu rzuca mi się w oczy brak jednej , bardzo waznej rzeczy. Mianowicie, powinieneś mieć na stronie formularz zapisu na newslettera i podłączonego autorespondera. Po to abyś zbierał listę mailingową. Osoby ktore wchodzą na Twoja stronę sa zainteresowane tematem. Wszystkiego się nie dowiedzą a Ty możesz im tą wiedzę w odcinkach przesyłać. Ale musisz mieć do nich kontakt. Nie myśl że zapamietają stronę i wrucą. To rzadkość. Dlatego tak ważne jest mieć formularz zapisu czy np. darmowego e-booka z wartościową wiedzą na który Ci się zapiszą. Możesz stworzyć bardzo fajne poradniki na temat którym się zajmujesz i wzamian za pozostawiony kontakt udostepniać je. Do tego potrzebny jest formularz zapisu z autoresponderem bo on zautomatyzuje Ci to wszystko. Przeczytaj artykuł o autoresponderze „Wielokrotny autoresponder jako podstawowe narzędzie w ebiznesie„. Pozdrawiam.

 4. Listę można spokojnie powiększać. Jak patrzę co się dzieje w internecie na przestrzeni lat to stwierdzić mogę tyle, że w przyszłości chyba wszystko będzie się dało wykonać „przez internet”. Firmy kurierskie chcą dronami przesyłki dostarczać, dlatego każdy rodzaj aktywności w sieci – ma sens. ;P
  Adrian ostatnio opublikował…KryptowalutyMy Profile

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge