Odbierz 85 zł + 65 zł za polecenie. Razem na Twoje konto bankowe ląduje 150 zł.

Możesz zarobić za kilka prostych czynności ok. 85 zł a dodatkowo jeżeli masz możliwość polecać 65 zł za jedno polecenie konta Bitwala. Bitwala to konto w niemieckim banku SolarisBank, który oferuje konto bankowe blockchain, zintegrowane z portfelem Bitcoin.

Dzięki temu łączy świat tradycyjnych walut ze światem kryptowalut na jednej platformie. Konto jest BEZPŁATNE.

Za rejestracje otrzymasz 15 Euro czyli ok. 65 zł. Po pozytywnej rejestracji i weryfikacji Twojego konta dostaniesz ode mnie dodatkowo BONUS 5 Euro czyli trochę ponad 20 zł stąd razem  ponad 85 zł. Za polecenie innej osoby otrzymasz kolejne 15 Euro czyli ok. 65 zł. PROMOCJA JEST OGRANICZONA CZASOWO więc skorzystaj dopóki możesz. Nie mam wpływu kiedy się zakończy.

Wejdź w poniższy link i pobierz aplikację ze Sklepu Play na telefonie:

                          >>> TUTAJ <<<

UWAGA! Warunkiem otrzymania bonusu jest skorzystanie z powyższego linku na telefonie.

Po kliknięciu w link a następnie w przycisk “Create account” wypełniasz po kolei wszystkie pola jak pokazuje instrukcja.

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

CONFIRM

 

Jeżeli to będzie strona jak powyżej to klikasz w “Log in”, wpisujesz adres e-mail,
hasło i kod który przyjdzie do Ciebie sms-em i klikasz “Next”. Jeżeli będzie to strona
jak poniżej to wpisujesz od razu te dane i klikasz  “Next”.

 

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

Chodzi tutaj o to, że jeśli masz adres zamieszkania w dowodzie osobistym to zaznaczasz opcję nr 2. Natomiast jak wiadomo w nowych dowodach nie ma adresu zamieszkania. Wtedy trzeba przedstawić inny  dokument potwierdzający Twój adres zamieszkania. Może to być rachunek za prąd, gaz czy telefon. Zaznaczasz wtedy opcję nr.1. Ale może też tak być, że nie opłacasz tych rachunków bo mieszkanie nie jest zapisane na Ciebie.

Wtedy możesz potwierdzić swój adres zamieszkania wyciągiem bankowym na którym jest Twój adres zamieszkania i data wydruku tego dokumentu. Dokument nie może być starszy niż 3 miesiące. Jeszcze będę o tym pisał. Ale od razu warto wiedzieć, że taki dokument potwierdzający adres zamieszkania trzeba mieć w trakcie identyfikacji danych w formie papierowej. Dlatego radzę aby  od razu wydrukować ten dokument i mieć pod ręką. 

NEXT

NEXT

Klikasz w “Looks good!”

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT

NEXT 

Klikasz w  “LET’S DO IT”

NEXT

POTRZEBUJESZ:
1. Dokument tożsamości ( dowód lub paszport )

2. Kopie dokumentu potwierdzającego Twój adres zamieszkania w formie papierowej (fizycznej ) jeśli w dokumencie tożsamości nie ma tego adresu. Może to być kopia rachunku za prąd, gaz, telefon lub wyciąg z konta bankowego. Na dokumencie tym muszą być wyraźne Twoje imię i nazwisko, pełny adres i data wystawienia dokumentu.

3. Dobre połączenie z internetem. To jest z automatu sprawdzane przez firmę która przeprowadza weryfikację danych. Po kliknięciu w “Start video call” będziesz widzieć test jakości internetu. Jeśli będzie ok. to pojawi się strona i na tej stronie będzie okienko gdzie zobaczysz z kim rozmawiasz.

Jeśli na początku w tym okienku będzie się “kręcił” symbol połączenia to znaczy że trzeba czekać na konsultanta. Może to trwać 2-3 minuty ale równie dobrze 20 min. Dlatego trzeba być cierpliwym jeśli będzie się to przeciągać. PRZYPOMINAM: wszystko robisz na telefonie.

WAŻNE: weryfikacja jest dość prosta ale lepiej będzie jak się do niej przygotujesz i wykonasz dokładnie jak jest w instrukcji poniżej.

                                                >>> LINK POLECAJĄCY <<<

INSTRUKCJA WERYFIKACJI WIDEO (sprawdzi się w 90% przypadków).

Na połączenie z konsultantem czeka się różnie. Czasem jest to 20 min. a czasem 2 minuty. Przypuszczam, że zależy to między innymi od pory kiedy chcemy się połączyć. Weryfikacja odbywa się, jeśli dobrze pamiętam od godz. 8-ej do godz. 22-ej ale lepiej nie dzwonić w ostatniej chwili.

Taka rada aby przede wszystkim obserwować co pokazuje konsultant i to robić. Można też na kartce tak jak ja spisać te wszystkie punkty i obserwując i słuchając konsultanta odpowiadać. A jakby coś nie poszło tak to można po chwili połączyć się ponownie i od nowa zrobić weryfikację.

Moja weryfikacja udała się za drugim razem. Za pierwszym razem nie mogłem w jednym punkcie zrozumieć o co chodzi i w końcu konsultantka się rozłączyła. Jak połączyłem się ponownie to trafiłem na inną, przemiłą konsultantkę która wykazała się nie tylko uprzejmością ale i bystrością i taką prawdziwą chęcią aby mi pomóc.

Poza tym weryfikacja może być w języku niemieckim lub angielskim. Poprosiłem w języku angielskim. 

Ok, lecimy po kolei jak to przebiega:


1. Konsultant przedstawi zasady i zapyta się czy się na nie zgadzasz. Odpowiadasz Yes (jes) , lub I confirm (aj konfirm)

2. Konsultant przedstawi się a następnie spyta jak się nazywasz – PODAJ PEŁNE IMIĘ I NAZWISKO czyli np.  My name (maj nejm) is (is) ADAM KOWALSKI.

3. Konsultant poprosi o potwierdzenie tych danych. Kiedy skończy mówić – POWIEDZ – I CONFIRM – (AJ KONFIRM), lub YES (JES)

4. Konsultant poprosi Cię abyś spojrzał(a) w kamerę czyli na wyświetlacz telefonu przez chwilę, aby mógł zrobić Ci zdjęcie. 
Tu jeszcze raz przypominam, że weryfikację robimy z użyciem telefonu a nie laptopa czy kompa stacjonarnego.

4.a) (Może się zdarzyć) że konsultant pokaże aby przesunąć ręką przed twarzą. Przesuwamy ręką przed twarzą tak jak pokazuje.

I teraz będzie mówił ŻE ZMIENI KAMERĘ NA TYLNĄ.

5. Wtedy musisz skierować aparat na dowód który leży na stole/parapecie tak jakbyś kręcił film telefonem. Rób to takim “najazdem” aparatu z góry tak aby dokument znalazł się w końcowej fazie tego najazdu w całości w oknie aparatu. 

6. Konsultant poprosi Cie abyś wziął (wzięła) dowód w ręce i skierował/a na prawy dolny róg tam, gdzie masz małe zdjęcie z hologramem – Pokaż je
i delikatnie pod światło pokaż hologram poruszając dowodem tożsamości to w lewo/prawo i w góra/dół/.


7. Następnie konsultant poprosi Cię o zbliżenie na duże zdjęcie z przodu dowodu tam gdzie jest hologram z literkami RP.  Również pokaż w świetle ten hologram i zatrzymaj się na chwilę z tym pokazywaniem gdy konsultant powie, żeby przytrzymać na chwilkę obraz. To wszystko jest pokazywanie też takim językiem migowym. Dlatego obserwuj też co pokazuje konsultant.

8. Konsultant poprosi o zakrycie połowy hologramu jednym palcem – on wskaże którą połowę masz zakryć.

9. Poprosi o pokazanie DRUGIEGO dokumentu – w moim przypadku wydrukowanej 1 strony z wyciągu bankowego. Na którym widać mój adres i datę dokumentu (data i adres są konieczne). Oczywiście pokazujesz to robiąc podobny najazd telefonem z góry w dół tak jak przy dowodzie osobistym.

10. Po tych czynnościach będziesz musiał(a) wpisać KOD który przyjdzie SMS-em, wpisujesz go i gotowe. Konsultant dziękuje i żegna się ?

Do 14 dni roboczych euro ląduje na Twoim koncie Bitwala.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge