Airdrop z potencjałem ponad 700 zł !

Giełda Coinsbit zorganizowała airdrop który polega na tym, że każdy kto zarejestruje się i zweryfikuje swoje dane na tej platformie otrzyma 2000 tokenów CNB. Weryfikacji należy dokonać NAJPÓŹNIEJ DO 20 GRUDNIA 2019 ROKU. Obecna wartość tych tokenów to ok. 200 $ czyli ponad 700 zł. Według informacji zawartych na stronach giełdy tym tokenem będzie można handlować już w styczniu 2020 roku. Poniżej podaję najistotniejsze informacje odnośnie rejestracji i weryfikacji danych.

Tutaj kliknij w link do rejestracji:

>>> TUTAJ <<<

Po kliknięciu w link pokaże się strona do rejestracji.

Podajesz swoje dane, zaznaczasz politykę prywatności i klikasz w “SIGN UP”

Układasz puzzle i ukaże Ci się strona na której w lewym górnym rogu masz informację aby zweryfikować rejestrację poprzez kliknięcie w link weryfikacyjny który poszedł na Twojego maila. Mail może iść na Twoją skrzynkę kilka minut więc wykaż się cierpliwością.

Klikasz w mailu na  ” Confirm Registration ” i to jest pierwszy etap weryfikacji konta. Ten podstawowy.

Teraz zaloguj się na giełdę klikając w ” LOG IN” 

Tak wygląda platforma od środka po zalogowaniu.

Klikając w zakładkę “CNB TOKEN”  zobaczysz zegar który odmierza czas do zakończenia zrzutu tokenów. Na tej stronie jest też wiele innych ciekawych informacji. Między innymi ile wart jest obecnie token CNB.

Jak już wspominałem obecna cena tokena CNB to jest 0,1 $. Czyli za 2000 tokenów CNB masz 200 $.

Aby w pełni zweryfikować konto i otrzymać 2000 CNB kliknij w mały trójkącik w prawym górnym roku a następnie w zakładkę ” Account “.

Pokaże się strona do zweryfikowania konta.

Na tej stronie podajesz swoje podstawowe dane jak imię, nazwisko, adres zamieszkania, datę urodzenia i klikasz w ” Submit “. Nie używaj polskiej pisowni np. jeśli masz w nazwisku literę ” ł ” to wpisz ” l ” itd. Po kliknięciu w ” Submit ” pojawi się strona jak poniżej. Wybierasz za pomocą jakiego dokumentu chcesz się zweryfikować. Możesz wybrać paszport, dowód osobisty lub prawo jazdy. Ja wybrałem dowód osobisty ID.

Klikasz ” Choose file ” i wklejasz plik z frontową i tylną stroną dokumentu . Obydwie strony dokumentu muszą być w jednym pliku. Można to zrobić w programie “Paint”. Jeśli nie wiesz jak to zrobić to wrzuć zapytanie na YouTube to zapewne jakaś instrukcja wyskoczy. 

Następnie przesyłasz swoje selfie z dowodem osobistym i karteczką z nazwą giełdy “COINSBIT.IO” i aktualną datą z dnia kiedy przesyłasz selfie. Wzór jest jak widać powyżej. Czyli jeżeli przesyłasz plik 12 grudnia 2019 roku to na selfie ma być taka data. Następnie klikasz w ” Submit “. 

Po chwili powinna się pojawić informacja  ” File has been sent ” czyli że pliki zostały przesłane i teraz trzeba poczekać na weryfikację danych. W międzyczasie można sobie zobaczyć gdzie są linki polecające jeżeli chcesz otrzymać więcej niż 2000 CNB.  Klikasz w zakładkę “Referrals ” i tam znajdziesz swój link do polecania.

Można z polecania mieć całkiem ciekawe profity co widać na fotce poniżej.

Ale przypomnę że nie musisz polecać żeby otrzymać 2000 tokenów CNB. Wystarczy w terminie wykonać wszystkie kroki. Pozdrawiam i oczekuj kolejnych airdropów oraz ciekawych ofert zarobku bez inwestycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge