Freebitco.in

Freebitco.in to strona na której możesz zbierać darmowe bitcoiny. Ale jak to w darmowych sposobach,nie spodziewaj się kokosów. Ważne że ten sposób działa od lat.

Jeśli w przypadku darmowych tematów chcesz wyciągnąć coś więcej, musisz zastosować dźwignię swojego czasu. Plusem tego typu tematów jest to, że są one banalnie proste. Średnio zdolny człowiek sobie z nimi poradzi. Kwestia tylko, żeby regularnie – codziennie poświęcać na nie czas. Znam osoby, które potrafią z takiej drobnicy dorobić 500  – 1000 zł miesięcznie do etatu, a czasem i sporo więcej. Kluczem jest tutaj robienie kilku takich rzeczy.

Co ważne jeszcze. Do wszystkich darmowych tematów – używaj osobnego e-maila – dla Twojego bezpieczeństwa. Nigdy też nie podawaj privatekey swojego portfela. I nigdy nie stosuj takiego samego hasła do kraników jakiego używasz w emailu. Uważaj też na kuszące reklamy pojawiające się w tych serwisach .

Freebitco.in to kranik działający już od lat i cieszący się dobrą opinią. Generalnie podchodzę z dużą ostrożnością do darmowych kraników, bo duża część z nich to oszustwa. Ponadto zarobki z nich nie są jakieś duże. Dlatego też nazywają się kranikami – bo coś tam kapie. Ok, jak się zarejestrować i działać przeczytaj poniżej.

Kranik Freebitco.in

 Link do rejestracji

Rejestracja jest bardzo prosta. Po wejściu w powyższy link uzupełnij dane. Wpisz email, hasło, kod captcha i kliknij SIGN UP.


Jeżeli po rejestracji i zalogowaniu nie ustawi Ci się strona ” FREE BTC ” to kliknij w zakładkę jak poniżej.I już możesz zbierać darmowe BTC. Zaznacz tak jak na fotce poniżej, że nie Jesteś robotem i kliknij ROLL!

 

 

Wygrałeś ? Tutaj zawsze wygrywasz ?

sposoby na darmowe bitcoiny 03

W ten sposób możesz losować BTC co godzinę. Zegar odmierza czas od losowania do losowania.

Można też próbować startować w innych konkursach za wyższą stawkę – ale wtedy ryzykujesz utratą wylosowanych BTC.

To co na pewno powinieneś zrobić to ustawić swój adres do wypłat:

Po kliknięciu CHANGE pojawi Ci się komunikat:

sposoby na darmowe bitcoiny 06

Wejdź na pocztę i potwierdź zmianę.

Dodatkowo włącz zabezpieczenie 2FA na koncie (również w zakładce PROFILE). W pierwszej kolejności potwierdź swój email.

sposoby na darmowe bitcoiny 07

Potwierdzasz w emailu. A potem w okienku:

sposoby na darmowe bitcoiny 08

Wchodzisz ponownie w PROFILE / 2FA i klikasz ENABLE 2FA. Dalej postępuj zgodnie ze wskazówkami na ekranie.

sposoby na darmowe bitcoiny 09

W tym kraniku możesz też zarabiać pasywnie. Służy do tego zakładka EARN BTC.

Kliknij przycisk DEPOSIT i przelej na niego minimum 0.0003 BTC. To mogą być BTC zebrane wcześniej w tym programie. Dzięki temu dostaniesz dodatkowe BTC czysto pasywnie. Nie mówimy tutaj o wielkich kwotach. Ale jeśli poświęcisz swój czas, zarobisz najpierw darmowe BTC w loteriach, będziesz sukcesywnie dokładać do zakładki EARN BTC, do tego uruchomisz podobnych źródełek kilka – ziarnko do ziarnka i zbierze się……

Weź też pod uwagę, że z roku na rok kurs BTC rośnie. Potraktuj tę zabawę długoterminowo.

sposoby na darmowe bitcoiny 10

Stan Twoich zarobków pokazuje się u góry z prawej strony obok przycisku wylogowania.

Wypłatę można ustawić automatyczną:

sposoby na darmowe bitcoiny 12

Jak zaznaczysz powyższą opcję wypłata zostanie zlecona automatycznie w każdą niedzielę, o ile przekroczysz saldo 3000 satoshi.

Przychodzi do Ciebie wtedy email z informacją.