Bogaty ojciec, Biedny ojciec

Bogaty ojciec, Biedny ojciec

Opinie:

 1. Książka ta to początek drogi dla każdego młodego pokolenia, żałuję że nie przeczytałem jej wcześniej. Polecam każdej osobie tę książkę by mogla poznać różnice między pracą a zarabianiem pieniędzy.

  slawek borowski projekt Menager

 2. Godna polecenia i przeczytania ksiażka.

  beti pracownik

 3. Bardzo dobra pozycja, daje nowe spojrzenie na temat gospodarowania swoimi finansami, po przeczytaniu tej książki bardziej szanuję własne pieniądze, zidentyfikowałam i ograniczyłam zbędne wydatki.

  Magda pracownik

 4. Moim zdaniem książka ta powinna być w spisie obowiązkowych lektur w szkole średniej. Uczy zasad finansowych oraz całkowicie zmienia podejście do pieniędzy. Pozycja nie do ominięcia.

  Arkadiusz szukający sensu

 5. Książka przekazuje podstawową prawdę. Pieniądze są wokół nas trzeba tylko umieć je dostrzegać. Niestety większość z nas działa w schemacie postkomunizmu. Warto ją przeczytać, by utwierdzić się w przekonaniu że warto wyrwać się z zamkniętego kręgu robota-wypłata.

  xxxw łaściciel firmy

 6. Książka odmieniła mój sposób myślenia i uświadomiła reguły rządzące dzisiejszym światem finansów. Pozycja obowiązkowa w każdym domu.

  Mateusz Kosmaczewski sportowiec

 7. Pierwsze wydanie książki Bogaty ojciec, Biedny ojciec miało miejsce siedemnaście lat temu. Nie straciła ona nic na swojej wartości. Nie starzeje się, przeżywa wieczną młodość. Tę książkę powinni przeczytać wszyscy dorośli i dodatkowo swoim dzieciom. Czytająć tę książkę miałem ochotę, aby niektóre zawarte w niej tezy wykrzyczeć na głos bliskim, znajomym, nauczycielom i programującym nauczanie. Nie jest przepisem na szybkie wzbogacenie, pokazuje sposoby na możliwe lepsze, inne życie. Do niczego nie dojdziemy jednak bez rzetelnej pracy. Każdego dnia powinna nam towarzyszyć ocena, co zrobiliśmy i co jeszcze mamy do zrobienia.

  Jan Głuchowski emeryt

 8. Książka wybitna, bestseller! Sposób wypowiedzi bardzo pozytywnie mnie zaskoczył, bo nie wiedziałam, czego się spodziewać. Tę książkę czyta się jednym tchem, nie sposób się od niej oderwać. A przedstawiona wiedza na temat edukacji finansowej powinna zostać wprowadzona jako przedmiot do szkół już co najmniej w gimnazjum. Jestem pewna, że sięgnę po pozostałe publikacje tego autora. Polecam.

  Ania niezależna

 9. Książka bardzo dobra, można powiedzieć, że jedna z najlepszych w tej tematyce. Polecam!

  Piotr czytelnik

 10. Bardzo ciekawa publikacja, pokazuje, w jaki sposób zarządzać pieniędzmi.

  Lidia Kula pracownik

Bogaty ojciec, Biedny ojciec