Jak zarobić nawet 1485 złotych na kryptowalutach bez inwestycji.

Zarobić na kryptowalutach darmowychKażdy rynek który dzisiaj znamy był w tej samej fazie rozwoju.

Zarobić na kryptowalutach można w różny sposób. Ja skupię się na jednym z nich.  Ale nie będę się rozpisywał co to są kryptowaluty. Jak chcesz więcej szczegółów to zobacz tutaj. Od siebie dodam tylko że jest to nieunikniona przyszłość. Tak jak kiedyś na początku swojej drogi rozwoju były motoryzacja, lotnictwo, telewizja, komputery, internet i telefonia komórkowa które diametralnie zmieniły nasze życie, tak obecnie na początku swojej drogi rozwoju jest rynek kryptowalut.

Bez np. internetu i telefonii komórkowej współczesne pokolenie nie wyobraża sobie życia. A na czym można zarobić najwięcej? Na tym co jest w fazie rozwoju. Niewątpliwie rynek kryptowalut jest dopiero w początkowej fazie tego rozwoju. Warto się tym zainteresować gdyż można zarobić na kryptowalutach również nic nie inwestując.

              Co to jest AirDrop kryptowaluty?

Nie będę zagłębiał się w naukowe wywody co to jest airdrop. W dużym uproszczeniu airdrop  to akcja polegająca na rozdawaniu kryptowaluty. Każdy kto zarejestruje się na stronie danego projektu otrzyma za darmo określoną ilość monet. Historia airdropów świadczy, że warto się nimi zainteresować. Prawdą jest, że nie zostaniesz z tego powodu milionerem. Ale kilka tysięcy złotych drogą nie chodzi. Dlaczego więc nie skorzystać aby zarobić na kryptowalutach w ten sposób.

LISTA AIRDROPÓW

A jak się sprężysz to i kilkanaście tysięcy złotych w dłuższym okresie jest możliwe do zarobienia. Kiedyś przecież rozdawano za darmo Bitcoiny. Można było dostać nawet kilka tysięcy BTC. Kto potrzymał-zarobił. Takich przykładów można znaleźć więcej. Oczywiście, nie twierdzę, że któryś z tych projektów przebije kiedykolwiek BTC. Byłoby to z mojej strony nieuzasadnione zarozumialstwo.  Czas pokaże, na ile wartościowe okażą się te projekty. I czy dadzą nam zarobić na kryptowalutach tyle ile oczekujemy.

        Dlaczego ktoś rozdaje za darmo kryptowaluty?

Airdrop ma na celu rozreklamowanie danego projektu. Pomysłodawcy przedsięwzięcia nie muszą wtedy wydawać pieniędzy na reklamę. Dzięki pewnej puli darmowych monet reklama robi się sama. A ściślej ujmując, zwykle robią to osoby zaangażowane w marketing internetowy lub/i w społeczność kryptowalutową.

Obie strony mają z tego powodu korzyści. Deweloperzy mogą skupić się na rozwijaniu projektu. A reklamą zajmują się osoby które chcą zarobić na kryptowalutach bez ryzyka w ten prosty sposób. Ich wynagrodzeniem są właśnie darmowe monety które motywują do aktywnego reklamowania darmowej kryptowaluty (projektu).

                            Jak wejść w posiadanie danej monety?

Monety dostaje się najczęściej już za samą rejestrację w projekcie. Natomiast od jakiegoś już czasu aby tokeny zostały przydzielone trzeba wykonać pełne KYC. Takie jest obecnie prawo i nie ma w tym nic dziwnego. Ale zdarzają się czasem i takie projekty gdzie wystarczy podać imię i e-mail. Email musi być oczywiście prawdziwy. W kilku projektach można uzyskać dodatkowe monety za proste zadania takie jak polajkowanie profilu, czy dołączenie do Telegrama danego projektu.

Zwykle airdrop odbywa się przed debiutem danej kryptowaluty na giełdach kryptowalut. W przeciwnym wypadku mijałoby się to z celem i nie miało sensu. Po wejściu na giełdę taką kryptowalutę można po prostu sprzedać. Ewentualnie dokupić jeszcze więcej i cierpliwie czekać. Gdy cena wzrośnie możesz zarobić na kryptowalutach jeszcze więcej.

Najczęściej więc po prostu cierpliwie czekaj na debiut giełdowy. Ale możesz coś zrobić jeszcze w między czasie . Część z airdropów posiada program afiliacyjny, dzięki któremu możesz uzyskać jeszcze więcej monet polecając taki projekt.

Ok. Przejdźmy do darmowych monet.

Poniżej możesz bezpłatnie otrzymać dostęp do listy najciekawszych obecnie według mnie aidropów. Dostaniesz instrukcję krok po kroku, jak zarejestrować sie w danym projekcie. Również info kiedy będzie debiut danej kryptowaluty, na jakiej giełdzie itp. Również z chwilą pojawienia się nowych, ciekawych airdropów otrzymasz o tym wiadomość.

                                            TUTAJ ODBIERZ LISTĘ AIRDROPÓW

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge