Fastlane Milionera

Fastlane Milionera

OPINIE:

 1. Bardzo motywująca publikacja, autor pokazuje na swoim przykładzie, że niemożliwe staje się faktem.

  Piotr student

 2. Wreszcie ożywcze tchnienie w zalewie idiotycznych poradników “o wolności finansowej” , które zalecają by skupić się na oszczędzaniu tj. coraz większym dziadowaniu, marnowaniu energii na wyszukiwaniu promocji z gazetek marketów i buszowaniu po licznych marketach w poszukiwaniu przecen tanich wędlin, ładowaniu komórki w pracy i czytaniu książek przez ramię pasażera w tramwaju. Wiedza rozległa, wciągająca treść i wartka akcja.

  Natasza własciciel firmy

 3. Świetna książka dla kogoś kto chce zmienić swoje postrzeganie na świat.

  Artur Programista

 4. Książka napisana bardzo dobrze, czytelna wartościowa. Czyta się jednym tchem mnie zajęła 3 dni. Autor godny polecenia, książka jedna z nielicznych omawiająca temat całościowo.

  Marek Lech przedsiębiorca, handlowiec

 5. Szczerze. To chyba najlepsza pozycja odnośnie książek związanych z motywacją w biznesie. Czyta się świetnie, a z treści można wyciągnąć kolosalną ilość cennych informacji dotyczących nastawienia do biznesu oraz przede wszystkim do wartości jaką jest czas, bo ten jest kluczowym elementem, który opisuje autor. Jak najbardziej polecam. Lektura zasługuje na ocenę nie mniejszą niż wybitna. Pozdrawiam, Jacek

  Jacek IT Specialist

 6. Znakomita książka. Otwiera oczy na wiele aspektów tworzenia własnego biznesu. Świetny język. Motywująca.

  Agnieszka Łubkowska właściciel firmy

 7. Swietna pozycja ukazujaca przepasc miedzy schematami myslowymi ktore sa nam podawane a tym co sie dzieje na swiecie, swietnie ukazujaca zgubna droge do czegokolwiek przy opieraniu sie na sprzedawaniu wlasnego czasu za pieniadze. Dziekuje. Jestem na prawde wdzieczna autorowi ze chcial sie podzielic tak istotna wiedza.

  Sandra Czytelnik

 8. Przeczytałem wiele książek o bogaceniu się i ta jest najlepszą z nich. Dzięki niej odkryłem, że moje dotychczasowe pomysły biznesowe i podejście do finansów tak naprawdę wpędziłyby mnie w spiralę zadłużenia bez możliwości uzyskania wolności finansowej. Ponadto dzięki świetnym wskazówkom, w jaki sposób poszukiwać okazji biznesowych, znacznie poprawiła się moja skuteczność na tym polu. Szczerze polecam!

  Rafał Gondzio Rafał

Fastlane Milionera