Mam dla Ciebie kolejne 50, 300, 500 a nawet 1000 zł za darmo? upss…nie całkiem, bo trzeba coś zrobić.

TransferGo to znany i popularny brytyjski pośrednik finansowy, pozwalający na szybkie, międzynarodowe transfery gotówkowe. TransferGo działa w 47 krajach i umożliwia międzynarodowe przelewy w niskich cenach z bardzo korzystnym kursem wymiany walut.

Dla wielu osób to świetna opcja. Np. dla rodaków pracujących za granicą i chcących przesłać zarobione pieniądze rodzinie lub dla każdego, kto chce przelać pieniądze w innej walucie szybko i bezpiecznie, z pominięciem wysokich opłat bankowych.

Założenie konta i jego utrzymanie jest BEZPŁATNE. Ja założyłem konto korzystając z komputera. Ale widziałem aplikacje na telefony więc chyba też można. Ale nie sprawdzałem.

 

Wykonaj darmowy przelew i otrzymaj BONUS 50 zł

 

W jaki sposób i za co otrzymasz BONUS 50 zł (10 GBP) od TransferGo? Wystarczy, że założysz darmowe konto z poniższego linku, a następnie wykonasz przelew w wysokości min. 50 GBP (ok.245 zł).

>>> TUTAJ link partnerski <<<

Jeżeli posiadasz kartę wielowalutową Monese z łatwością możesz wykonać taki szybki transfer właśnie na tą kartę. Jeśli nie masz jeszcze karty Monese, kliknij w przycisk poniżej i dowiedz się jak zamówić taką darmową kartę i również zyskać na tym kolejny BONUS:

 

 

50 PLN DLA KAŻDEJ ZE STRON – ZARABIA KAŻDY

TransferGo oferuje świetny system polecania w oparciu o zasadę win-win (wygrany-wygrany).

Na czym polega ta zasada:
1. Udostępniasz swój link polecający poprzez e-mail, Facebook, Twitter, Instagram
    lub w inny sposób.
2. Każda osoba która zarejestruje się poprzez Twój link na stronie TransferGo
    będzie mogła wykonać pierwszy BEZPłATNY przelew.
3. Gdy każda osoba zarejestrowana z Twojego linku dokona przelewu zarówno ONA jak i
    TY otrzymacie po ok. 50 PLN (10 GBP). Na tym polega zasada WYGRANY-WYGRANY.

JAK ZAŁOŻYĆ KONTO – SZCZEGÓŁOWA INSTRUKCJA

Zarejestruj się korzystając z mojego LINKU PARTNERSKIEGO oraz podając podczas rejestracji KOD POLECAJĄCY: Meduza50 

 

Po kliknięciu w link polecający pokaże się strona jak powyżej. Wpisujesz swój adres e-mail, hasło i kod polecający Meduza50. Następnie klikasz w “Utwórz nowe konto” i w przycisk “ZGADZAM SIĘ” na politykę prywatności TransferGo jak poniżej.

 

Po rejestracji potwierdź swój adres e-mail (otrzymasz wiadomość na swoją skrzynkę jak poniżej). Klikasz po prostu w ten zielony przycisk.

 

Po potwierdzeniu adresu e-mail otworzy się strona jak poniżej. Uwaga: w tym momencie nie robisz jeszcze żadnego przelewu. Teraz robisz WERYFIKACJĘ TOŻSAMOŚCI. Klikasz w prawym górnym rogu w trójkącik jak widać poniżej i następnie w “Weryfikacja”.

 

I przechodzisz kolejne etapy weryfikacji. Klikasz w “PODAJ SWOJE DANE OSOBOWE”.

 

I wypełniasz poszczególne rubryki.

 

Następnie klikasz kolejno w przyciski “Zapisz zmiany” i “Zweryfikuj”

 

 Następnie w “ROZPOCZNIJ WERYFIKACJĘ” jak na zrzucie poniżej.

Pokaże Ci się strona na której wybierasz jeden z następujących dokumentów do weryfikacji tożsamości: dowód osobisty, paszport lub prawo jazdy. Ja wybrałem dowód osobisty i poszło sprawnie. Ty możesz wybrać co chcesz. Dalsze kroki są podobne dla każdego dokumentu. Dalej będę pokazywał na przykładzie dowodu osobistego. Klikasz tak jak ja w “Dowód osobisty”.

Następnie kliknij w “Prześlij plik” i prześlij zdjęcie przodu swojego dowodu tożsamości z biblioteki zdjęć na swoim komputerze. Jeżeli nie masz wgranych zdjęć na kompie to albo to robisz lub ewentualnie wybierasz opcję robienia zdjęć dowodu telefonem komórkowym na “żywo”. Klikasz wtedy na ten zielony obszar. Ja tego nie robiłem więc dalej sam musiałbyś postępować tak jak Cię poprowadzi aplikacja.

 

To samo robisz w przypadku drugiej strony dowodu tożsamości.

 

Przy przesyłaniu zdjęć pokarze się okienko w obrębie którego powinien znaleźć się dokument tożsamości. Po pomyślnym przesłaniu plików dokumentu tożsamości zobaczysz stronę jak poniżej.

 

Ostatni etap weryfikacji to selfie na telefonie komórkowym. UWAGA: nie zamykasz aplikacji na komputerze tylko zostawiasz tak jak jest w danym momencie i przechodzisz na telefon komórkowy. Teraz klikasz jeszcze w przycisk “Kontynuować” jak powyżej i zobaczysz stronę jak poniżej. 

 

Ustawiasz swój numer telefonu komórkowego i flagę Polski jeżeli będzie inna. Następnie klikasz w zielony przycisk “Wyślij link”. I w tym momencie leci na Twój telefon komórkowy jednorazowy link służący do weryfikacji twarzy. Na link trzeba poczekać do kilku minut. Pojawi się też na nowej stronie komunikat jak poniżej.

Tak jak już wspomniałem wcześniej nie zamykasz tego okna na komputerze tylko teraz KLIKASZ  W LINK na telefonie komórkowym. Będzie on ważny tylko przez 1 godzinę. Po kliknięciu w link pojawi Ci się strona jak poniżej. Kliknij w zielony przycisk “Włącz aparat”

Pojawi Ci się strona na której musisz zezwolić aplikacji na robienie zdjęć. Klikasz więc w “Zezwalaj” i możesz już robić selfie.

 

Po zrobieniu selfie i pomyślnym przesłaniu zobaczysz stronę jak poniżej.

 

Wracasz w tym momencie do komputera aby kontynuować zakładanie konta. Zwróć tylko uwagę, że aktualizacja komputera może potrwać kilka sekund. Po chwili na komputerze powinien pojawić się taki widok. Klikasz w zielony przycisk “Prześlij weryfikację”

 

Po chwili lub kilkunastu sekundach i odświeżeniu konta powinieneś zobaczyć taki widok jak poniżej. Tożsamość zweryfikowana. Zwróć uwagę, że w zależności od stopnia weryfikacji możesz przesyłać coraz większe kwoty. Ten stopień weryfikacji który Ty i Ja przeprowadziliśmy pozwala na przesyłanie wystarczających kwot na ten moment.

Teraz jeszcze przejdź na swoją skrzynkę pocztową na którą TransferGo prześle jednorazowy KOD do bezpłatnego przelewu na kwotę min. 50 GBP (ok.245 zł) po wykonaniu którego otrzymasz BONUS w wysokości 10 GBP (ok.50 zł). Mail z kodem będzie wyglądał jak poniżej.

 

Oczywiście Twój kod będzie inny niż mój. 

 

Jak Wykonać Przelew Na Kartę Monese Lub Inne Konto Bankowe!

Już na początku wspomniałem dlaczego na kartę Monese.  Ponieważ znowu za zamówienie takiej karty masz bonus 10 GBP. Razem to już jest 20 GBP czyli ok. 100 PLN. I to nie koniec! Ale o tym pod koniec wpisu. Jeżeli jeszcze nie masz karty Monese to tutaj wejdź i zobacz instrukcję jak założyć i zarobić 10 GBP. Oczywiście możesz zrobić transfer na inną kartę lub konto bankowe. Ty decydujesz. Byleby to było w funtach angielskich (GBP). Zasady przyznawania bonusu nie dotyczą przelewu Euro na Euro.

Będąc zalogowanym na koncie klikasz w “Wyślij pieniądze” jak widać poniżej. Standardowo w zakładce z automatu wpisuje się kwota 100 GBP do przelewu. Ty wpiszesz 50 GBP i w zależności od kursu w danym dniu kwota ta zostanie przeliczona automatycznie na złotówki.

 

Gdy wpiszesz KOD NA BEZPŁATNY PRZELEW jak widać poniżej to opłaty które widzisz przy poszczególnych opcjach przelewu wyzerują się jak widać powyżej. Zaznaczasz też termin dostarczenia przelewu i sposób zapłaty. Ja wybrałem transfer za pomocą mojej karty bankowej kredytowej na kartę Monese. Druga opcja to przelew z konta bankowego . Zaznaczasz jak Ci jest wygodnie. Następnie klikasz w zielony przycisk “Dalej”

 

Kolejny krok to wpisanie danych ODBIORCY. Jeśli robisz transfer na swoją kartę wielowalutową Monese, podajesz odpowiednie dane ( imię, nazwisko, Sort Code oraz numer konta ) jak widać poniżej i klikasz w zielony przycisk “Dalej”. Jeżeli jest to inna karta której chcesz użyć lub konto bankowe to podajesz odpowiednie dane. Oczywiście musi to być konto gdzie możesz przesłać GBP (funty brytyjskie) czyli karta lub konto walutowe.

 

W polu które się pokaże ustawiasz “Cel płatności” jako Inne (1) a w pole poniżej wpisujesz swój 7-cyfrowy numer TG (2) który znajdziesz w prawym górnym rogu pod swoim imieniem i nazwiskiem jak na zrzucie ekranu poniżej. Numer wpisujesz wraz z literami TG…….. Jeżeli po sprawdzeniu dane się zgadzają klikasz w zielony przycisk “POTWIERDZIĆ DANE”

 

 

Ponieważ ja robiłem przelew za pomocą karty to w tym momencie pokazała mi się strona do wypełnienia z danymi do karty. Jeżeli robisz przelew z konta bankowego to wyświetlą Ci się dane na ekranie do wypełnienia przelewu.  Logujesz się na swoje internetowe konto bankowe, wypełniasz formularz danymi które wyświetliły się na ekranie i robisz przelew. Dane do wpisania w przelewie otrzymasz również na swojego maila. PAMIĘTAJ: w tytule płatności musisz wpisać swój numer TG……..W danych które Ci się wyświetlą może to mieć też nazwę: cel płatności. Płatność musi pochodzić z rachunku lub karty na Twoje imię i nazwisko.

 

 

Tak wyglądają dane banku do przelewu na mailu.

 

 

Po wpisaniu danych mojej karty kliknąłem w zielony przycisk “WPŁACIĆ”  z podaną kwotą. Przelew poszedł i otrzymałem podziękowanie również na maila od TransferGo za wpłatę jak widać poniżej.

 

Pieniądze znajdą się na koncie docelowym na drugi dzień o godzinie w zależności od wybranej opcji. W weekendy jest inaczej. Transfer robiłem po godz. 21-szej 9 października a funty na karcie Monese miałem ok.godz.18-tej w czwartek 10 października.  

Podsumowanie: jeżeli nie masz konta na które mógłbyś zrobić transfer zamawiasz kartę Monese a potem działasz z TransferGo.

 

 

Jak Zarobić O Wiele Więcej?

Czekając na zakończenie transakcji możesz już zacząć ZARABIAĆ DODATKOWO.
Możesz zarobić o wiele więcej polecając zarówno konto TransferGo jak i kartę Monese. W duecie to 20 GBP czyli ok. 100 zł. Możesz to polecić nieograniczonej liczbie osób.

Ale załóżmy że polecisz to tylko trzem osobom w każdy dzień roboczy tygodnia. Bez sobót i niedziel. To masz 15 osób x 20 GBP co daje 300 GBP. Na złotówki daje to ok. 1450 zł w tydzień. Oczywiście może to być mniej lub jeszcze więcej.

Fakt jest taki, że pieniądze są do wzięcia w prosty sposób bez inwestycji. Gdyż funty które przelewasz na konto czy kartę cały czas są Twoje i możesz je wydać na co chcesz jak dotychczas. 

 

Gdzie masz szukać swojego linku polecającego? Klikasz w “Zaproś i zarabiaj”. Tam masz swój link polecający i KOD ZAPROSZENIA.

 

Zaproś znajomego do TransferGo a
oboje otrzymajcie 10 £

Podaruj swoim znajomym 10 £ za pomocą unikalnego zaproszenia lub linku. Gdy dokonają przelewów na kwotę co najmniej 50 £, oboje otrzymacie po 10 £. Zasady te nie dotyczą przelewów EUR na EUR.

 

Od razu po naliczeniu premii za polecenie można w systemie TransferGo dokonać dyspozycji wypłaty premii, podając numer rachunku bankowego. Premia za polecenie znajomego jest zwykle wypłacana w ciągu 3-5 dni roboczych.

Co więcej, premię bez problemu wypłacisz w złotówkach na polskie konto. Moja premia wpłynęła na polskie konto bankowe w poniedziałek 14 października a przypominam, że całą operację rozpocząłem 9 października.

 

One comment on “Mam dla Ciebie kolejne 50, 300, 500 a nawet 1000 zł za darmo? upss…nie całkiem, bo trzeba coś zrobić.

  1. Zawsze by się chciało za darmo:) Ale wydaję się to całkiem przyzwoita opcja.Jak zreszta większość bankowych i fintechowych promocji:) plus dobry system partnerski i pieniądze się robia rzeczywiście same.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge