⛔100 tokenów Miracle Tele za darmo

Update 06.03.2020:
firma Miracle Tele prawdopodobnie splajtowała. Nie można się zalogować na stronę i nie ma kontaktu z supportem.

Update 12 lipca 2019:

Od kilku tygodni w airdropie nie ma już możliwości przydziału darmowych tokenów. Można je tylko kupić w cenie 0,2 € za 1 token i zarabiać w inny sposób. Natomiast sam projekt rozwija się bardzo dobrze. Zostało przydzielonych i sprzedanych już ponad 7.5 miliona tokenów. Dostępna do kupna pula to na dzień kiedy robię update ponad 2 450 tys. Szybko ubywa tokenów gdyż po zakończeniu sprzedaży ich cena wzrośnie z 0,20 € do 0,50 € za 1 token.

Dzisiaj ( 12.07.2019) otrzymałem od firmy maila który jest poniżej:

 

Nie zapominaj, że TELE niedługo trafi na giełdy i jest to jedna z twoich ostatnich szans na zdobycie żetonów TELE już teraz za 0,20 € za token ze zniżką 150%. I otrzymasz prawo do otrzymania 40% dwutygodniowych nagród za pasywny dochód.Pamiętaj, aby nie przegapić tego i zdobyć żetony TELE na dwutygodniowe nagrody, ponieważ wszystkie niesprzedane żetony zostały zniszczone i żadne dodatkowe żetony nie zostaną nigdy wybite .

TYLKO 2,500,000 TELE LEFT. 
TO JEST OSTATECZNE WEZWANIE. 

WSZYSTKIE DODATKOWE ZAKUPY TOKEN ZOSTANĄ WYKONANE 
POPRZEZ WYMIANY WYŁĄCZNIE ZA 0,50 € ZA TELE

Kup jeden z ostatnich 2 500 000 TELE. Zanim token trafi  w ciągu najbliższych tygodni po 0,50 EUR na giełdy kryptowalut. Zacznij otrzymywać dwutygodniowe nagrody dla posiadaczy żetonów po miesięcznej stawce 2,57 EUR za 100 TELE i wydawaj je na wszystko, co chcesz. Weź udział w dzisiejszej rewolucji telekomunikacyjnej.

KUP TELE ZA 0,20 €
PRZED UDOSTĘPNIENIEM WYMIANY

Oczywiście ja nie namawiam Cię abyś kupił/a tokeny zwłaszcza jeśli wcześniej nie skorzystałeś/aś z darmowego przydziału. To tylko Twoja decyzja. Dlatego myślę, że w przyszłości nie warto lekceważyć takich niby nic nie znaczących projektów. Na moim przykładzie można to ocenić. Obecne posiadam 1786 tokenów które są warte ok. 1500 zł. Z tego mój faktyczny wkład to ok. 600 zł. Reszta to reinwestycja dwutygodniowych zysków. Jeśli faktycznie tokeny zadebiutują na giełdach po 0,50 € za sztukę i będzie odpowiednia płynność aby je sprzedać to zarobię ok.3800 zł. Procentowo do wkładu własnego to będzie ok.600 %. A drugi wariant to nie sprzedawać tylko trzymać i co dwa tygodnie odbierać nagrody za bycie inwestorem pasywnym. W dłuższym terminie może to przynieść jeszcze wyższe zyski.
Jeżeli jeszcze nie zarejestrowałeś/aś się w MIRACLE TELE to poniżej jest link.

 

Kolejny AirDrop z możliwością pasywnego zdobywania tokenów.

Link do rejestracji:

https://miracletele.com/?friend=c2d67365726a6b

Po wejściu klikasz przycisk:

I wpisujesz dane:

Hasło do logowania przychodzi na email, zapisz je sobie w zeszycie.

Aby zdobyć 100 tokenów kliknij:

I za pomocą któregoś z przycisków dodaj post na wybranym portalu. Napisz kilka słów o tym airdropie w poście. Samo udostępnienie reflinka nie zaliczy zadania.

Jak już umieścisz post na wybranym portalu, skopiuj do niego link i wklej w polu
Post url. Następnie naciśnij SUBMIT i poczekaj na weryfikację.

U mnie post wyglądał tak:

Post musi być PUBLICZNY, aby pracownicy Miracle Tele mogli go zobaczyć. Oczywiście nie kopiuj słowo w słowo tego co napisałem, tylko napisz coś od siebie ?

Dodatkowe 20 tokenów możesz zdobyć za dołączenie do Telegrama.

Połącz się na Telegramie z botem @MiracleTeleBot

Bot napisze Ci, żebyś wysłał mu kod z tej strony:

Tak to wygląda:

Jak Twój kod zostanie zatwierdzony dostaniesz komunikat jak niżej. Następnie wchodzisz w link i w grupie klikasz przycisk JOIN

Po kilku chwilach Twoje konto zostanie zasilone dodatkowymi 20-ma tokenami.

Swój link do polecania znajdziesz w Promocje / linki. Aby dostać 10 tokenów za polecenie, osoba którą polecisz musi zdobyć 100 darmowych tokenów czyli prawidłowo napisać i udostępnić post.

Zdobyte tokeny możesz wrzucić na tzw. STOS na 2 tygodnie i zarobić czysto pasywnie więcej tokenów. Ile się zarabia ze stosu – tego jeszcze nie wiem. Ale jak się dowiem, to napiszę to w tym artykule poniżej ?

UWAGA. Bardzo często popełniany błąd. Skup się ?

Jak widzisz poniżej jest to screen z telefonu. Jeśli udostępniasz posta za pomocą telefonu a potem wklejasz link – zadbaj o to, by skasować m. z adresu linka. Jeśli wkleisz post z .m to nie zostanie on zatwierdzony przez pracowników Miracle Tele.

Innym często popełnianym błędem jest to, że posty są albo bez żadnego opisu – sam reflink, albo za krótkie. Trzeba się nieco wysilić, a moim zdaniem warto ?

Edit:

U mnie pojawiły się już pierwsze naliczenia ze stosu:

Miliona może z tego nie będzie, ale myślę, że ten airdrop może docelowo dawać kilkaset złotych miesięcznie.  Jeśli zbudujesz takich źródełek sto…. ?

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge