Nowy zrzut tokenów STX i zapowiedź kolejnych bezpłatnych crypto

Na portfelu Blockchain odbywa się obecnie zrzut tokenów Stacks (STX). Jedyne co trzeba zrobić aby te tokeny odebrać to po pierwsze trzeba mieć zweryfikowane konto na portfelu Blockchain. Wiem, że już sporo osób takie konta posiada. A następnie trzeba wykonać bardzo proste czynności. Zalogować się i kliknąć w zakładce ” Airdrops ” w ACTIVE.

Następnie kliknąć w “Claim” i wtedy zaznaczy się na ” Claimed

I pozostaje już tylko czekać na informację z Blockchain o przydziale żetonów. Orientacyjny termin przydziału to luty 2020 rok jak widać powyżej. Oczywiście ja też wyślę od siebie takie info o przydziale tokenów.
Żeby nie być gołosłownym w kwietniu 2019 roku odbył się airdrop żetonów Stellar. Pula przydziału wynosiła ok. 208 sztuk o wartości 25 $. Trzymam je nadal pomimo spadku ceny gdyż uważam, że w przyszłości będą warte o wiele więcej. Widać to w zakładce “Past Airdrops”.

Warto poza tym założyć sobie portfel Blockchain gdyż z informacji które otrzymuję co pewien czas wynika że będą się pojawiały kolejne airdropy na tym portfelu. Jeśli będziesz miał/a taki portfel to dostaniesz takie info bezpośrednio od firmy. Jeśli nie masz jeszcze tego portfela to tutaj jest link do założenia:

>>>>>>>>> https://login.blockchain.com <<<<<<<<<

Swoją drogą obojętne czy skorzystasz z tego linku czy z innego. Tutaj nie ma programu partnerskiego więc nic nie zarobisz na polecaniu. Ale jeśli kogoś lubisz to dlaczego masz nie polecić mu darmowych pieniędzy? 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge