Pieniądze są $exy

Pieniądze są $exy

Opinie:

 1. Przeczytałem książkę Pieniądze są Sexy… i podobała mi się. Autor ciekawie opowiada na tle swoich przeżyć i dokonań.

  Zenon Filipowski emeryt

 2. Super książka, która w ciekawy sposób przedstawia świat pieniądza.

  Krzysztof Ruszkiewicz pracownik administarcji publicznej

 3. Książka naaaprawdę godna polecenia!!! Mimo, że nie jest to moja pierwsza lektura na temat zarabiania pieniędzy i bogacenia się jestem bardzo pozytywnie zaskoczona ilością konkretów, które autor przekazuje w bardzo atrakcyjny sposób. Co więcej nie jest to zbiór podsumowań i przemyśleń przeczytanych u innych poczytnych pisarzy z tej dziedziny, tylko AUTENTYCZNIE PORADNIK AUTOBIOGRAFICZNY 🙂 Nie mogę nie wspomnieć również o ćwiczeniach, które podsumowują każdy rozdział i mi osobiście dodały wiele motywacji do wprowadzenia zmian w moim życiu. POLECAM

  Iga Chcę osiągnąć sukces w swojej dziedznie

 4. Bardzo dobra książka, która zawiera wiele ważnych porad i wskazówek dotyczących zarządzania finansami i budowania niezależności finansowej. Autor zwraca uwagę na wiele aspektów związanych z pieniędzmi i sposobem myślenia. Pozycja niezwykle treściwa. Polecam serdecznie.

  Sebastian Kukla przedsiębiorca

 5. Książkę pt „Pieniądze są seksy” przeczytałem kilkakrotnie. Książka pana Fryderyka Karzełka bardzo mnie zainteresowała, bo wiele spraw które w tej książce porusza, są mi bardzo bliskie. Przede wszystkim geneza zawodowych doświadczeń autora . Ja również kiedy byłem młody miałem podobne doświadczenia. Moim zdaniem wiedza pozyskana z opracowania Pana Fryderyka Karzełka porządkuje sposób myślenia jaki powinien stosować nawet zwykły, tzw szary obywatel w drodze do kariery zawodowej , w drodze do zapewnienia sobie niezależności finansowej na starość. Zgłębianie wiedzy o zarządzaniu pieniądzem jest moim zdaniem w dzisiejszych czasach potrzebne niczym tlen przy oddychaniu .

  Jan Oleszkowicz emeryt 70

 6. Książkę gorąco polecam wszystkim tym,którzy chcą zmienić swoje dotychczasowe przekonania na temat pieniędzy,biznesu,pracy….Napisana w oparciu o długie lata praktyk i doświadczenia autora,ktory dzieli sie z nami swoją wiedza.Ksiazke przeczytałem jednym tchem(2 noce,ktore warto było zarwać).

  Robert Robert Sienny

Pieniądze są $exy