Zarabianie przez internet w programach partnerskich to prosty i szybki sposób na zarabianie w internecie.

Zarabianie przez internet.Programy Partnerskie to szybki i łatwy sposób na zarabianie w internecie.Programy Partnerskie stają się coraz bardziej docenianym sposobem na zarabianie przez internet. Na co zwrócić uwagę przy wyborze? Jest kilka ważnych czynników,które pozwalają wybrać dobre Programy Partnerskie. Jeżeli poważnie rozważasz zarabianie przez internet dobrze byłoby abyś obejrzał video poniżej. Przewrotnie tytuł filmu brzmi “JAK ZARABIAĆ


NA BLOGU” ale w naszym przypadku blog jest tym elementem, dzięki któremu będziesz mógł wykonać niezbędne, konieczne czynności pozwalające na zarabianie przez internet w Programach Partnerskich.
Bo gdybyś chciał zarabiać na blogu bez wykorzystania PP to musisz wiedzieć, że Twój blog powinien być co najmniej na pierwszej stronie w wyszukiwarce Google,a najlepiej w pierwszej trójce i jeszcze mieć duży ruch a to nie jest już takie proste.Wymaga sporej wiedzy i czasu,często wielu miesięcy mrówczej pracy. Opisałem to w jednym z moich wcześniejszych wpisów “Co to jest pozycjonowanie stron?”

Najważniejsze czynniki przy wyborze PP które mają potem wpływ na zarabianie przez internet.

 • Wiarygodny właściciel Programu Partnerskiego.
 • Wysoka jakość produktów i usług.
 • Produkt lub usługa potrzebny dużej grupie odbiorców.
 • Klienci korzystają z produktów co miesiąc czyli sprzedaż abonamentowa.
 • Wysokie prowizje osobiste za sprzedaż-min. 50%.

Dlaczego zarabianie przez internet warto rozpocząć od PP.

 1. Nie musisz mieć doświadczenia w marketingu internetowym.
 2. Możesz mieć dochody od pierwszego miesiąca działalności.
 3. Działalność w PP nie wymaga zarejestrowania własnej działalności gospodarczej.
 4. Nie musisz wynajmować pomieszczeń firmowych, magazynować produktów czy ich tworzyć.
 5. Niskie koszty przystąpienia do PP, często darmowe.
 6. Możesz być uczestnikiem wielu PP i czerpać z kilku źródeł zyski.
 7. Zdobywasz doświadczenie, które możesz wykorzystać do sprzedaży własnych produktów. Brak ryzyka inwestycyjnego-nietrafiony PP możesz łatwo zamienić na inny.
 8. Nie musisz się skupiać na sprawach organizacji sprzedaży i technicznych. To leży w gestii właściciela PP.
 9. Nie zajmujesz się też obsługą posprzedażną klienta- to też leży po stronie właściciela PP.

Tych powodów jest więcej i sami na pewno znajdziecie jeszcze kilka innych. Ja odnośnie ostatniego punktu rozpatruję tylko PP zaczynające się od takich prowizji. Wyjątkiem jest sytuacja, gdzie produkt lub usługa są dość drogie i sprzedaż nawet 1 szt. przynosi wysokie prowizje. Na dole wpisu masz możliwość zapoznania się z prawie wszystkimi Programami Partnerskimi z których czerpię zyski. Dobrze byłoby, abyś w trakcie jak będziesz zastanawiał się, kiedy i do którego PP przystąpić, zapoznał się z nimi. Oczywiście to jest mój subiektywny wybór. A jakie Ty wybrałeś/aś Programy Partnerskie które pozwolą Ci na zarabianie przez internet?

1.NAUKA SŁÓWEK ANGIELSKICH, RÓWNIEŻ NIEMIECKICH I HISZPAŃSKICH- KURS ONLINE

2.JAK ZDOBYĆ TYLU KLIENTÓW ILU POTRZEBUJESZ-BEZPŁATNE WARSZTATY INTERNETOWE

3.ZARABIAJ NA RYNKU REKLAMY INTERNETOWEJ WARTYM MILIARDY DOLARÓW ROCZNIE

8 comments on “Zarabianie przez internet w programach partnerskich to prosty i szybki sposób na zarabianie w internecie.

  • Pewnie,że nie na forach.Jak i gdzie to zrobić,mówi darmowy kurs ebiznesu który można tutaj pobrać 🙂

  • Co ty gadasz zainteresuj się google adsense. Na pp trzeba budować listę i umieć sprzedawać, a na adsense nie musisz tego umieć. TO ułatwia robotę i zarabianie 🙂

 1. Owszem można zarobić na program partnerskich prowadząc własny blog jednak nie znam nikogo kto moglby potraktowac zyski z programow partnerskich jako swoje glowne zrodlo dochodu, nie mniej jednak artykuł bardzo ciekawy 🙂

 2. W jaki sposób następuje rozliczenie z programu partnerskiego? Rozumiem, że nie trzeba zakładać działalności, ale zastanawiam się nad opodatkowaniem zysków. Nie jestem pewna, czy prowizja ponad 50% jest realna do osiągnięcia – no chyba, że sprzedajemy bubel.
  Paula ostatnio opublikował…Koszt badania wzrokuMy Profile

  • Nie,nie trzeba zakładać działalności gospodarczej.W zależności od wysokości tego dochodu rozliczamy się albo raz w roku przy rozliczeniu rocznym lub co m-c .Założenie że tylko “bubel” można sprzedać z prowizja 50% i wyższą jest z góry błędne.Właśnie “bubel” ciężko byloby sprzedać.Natomiast usługę czy produkt wartościowy,potrzebny innym,rozwiązujący ich problemy sprzedamy nawet z wyższą prowizją,np.wiedzę w konkretnej niszy.Ale to szeroki temat i nie da sie go ująć w kilku zdaniach.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge