Prawdopodobnie największy i najprostszy Airdrop w historii.

Już jakiś czas trwa prawdopodobnie największy w historii airdrop. Jest to jednocześnie najbardziej dostępny ze wszystkich jakie do tej pory się odbyły. Bowiem do rejestracji potrzebny jest tylko adres mailowy. Ecoin to pierwsza na świecie platforma tożsamości oparta na poczcie e-mail, która może zagwarantować, że jedna osoba otrzyma bezpłatne tokeny ecoins tylko raz.

Ecoin jest w stanie to osiągnąć dzięki najnowocześniejszemu silnikowi opartemu na sztucznej inteligencji, który zapewnia, że ​​jedna osoba może użyć tylko jednego adresu e-mail, aby odebrać zrzut tokenów i zatrzymać oszustów, którzy tworzą wiele e-maili, aby odebrać ten zrzut.
(specjalny mechanizm weryfikacji adresów e-mail).

Zamysł pomysłodawców Ecoin jest taki, że wartość kryptowaluty rośnie wraz z siecią użytkowników. Im więcej użytkowników tym wyższa cena tokenów ecoins. Dlatego chcą dystrybuować ecoins jak największej liczbie osób. Oczywiście najłatwiejszym sposobem dotarcia do wszystkich jest przekazanie tokena za darmo. Ta metoda ma najprostszy interfejs użytkownika we wszystkich zrzutach kryptograficznych, jakie miały miejsce do tej pory.

Ta radykalnie najłatwiejsza instalacja pozwoli „99,9% populacji Internetu po raz pierwszy spróbować kryptografii”. Każda rejestracja ze zweryfikowanego adresu e-mail daje 600 ecoins (wcześniej 750 ). Od każdego polecenia którego adres e-mail zostanie zweryfikowany otrzymasz kolejne 600 ecoins ( wcześniej 750 ).

Pierwszym celem jest osiągnięcie 1 miliarda uczestników sieci Ecoin. Kiedy Ecoin osiągnie 1 miliard uczestników wtedy wartość waluty ecoin wzrośnie do 1 dolara. Umożliwi to setkom tysięcy użytkowników zarobienie co najmniej 10 tys. dolarów bez ryzyka ciężkiej pracy.

U podstaw powstania  Ecoin i samej koncepcji propagowania jest fakt, że pomimo już wielu lat odkąd powstała pierwsza kryptowaluta Bitcoin adopcja kryptowalut w świecie jest jeszcze na bardzo niskim poziomie. Bowiem ludzie nie chcą płacić za coś ( w tym przypadku za kryptowaluty) czego nie rozumieją. Dlatego Ecoin chce rozdać bezpłatnie tokeny jak największej liczbie uczestników po to aby oswoili i zapoznali się z rynkiem  kryptowalut.

Następnie aby nauczyli się z nich korzystać. To zwiększy ich popularność w społeczeństwie. Celem jest oczywiście masowa adopcja. Ja nikomu nie daję gwarancji, że projekt Ecoin osiągnie zakładane cele. Ale według mnie warto zostać uczestnikiem projektu gdyż nic to nie kosztuje. A jeżeli projekt rzeczywiście osiągnie swoje cele, będzie można osiągnąć pokaźne zyski. Tokenami ecoin można handlować na giełdzie PROBIT.

UWAGA: po rejestracji w Ecoin w pewnym momencie wyświetli Ci się opcja z zapytaniem czy chcesz zyskać dodatkowo oszczędzając ecoiny. Wiąże to sie z blokadą tych ecoinów na 6 m-cy. W tym czasie nie możesz ich wypłacić i nimi handlować. Ale masz naliczane co miesiąc dodatkowe ecoiny. Trzeba samemu zdecydować co wybrać.

Tokeny ecoins notowane są na giełdzie PROBIT w parze z USDT. USDT to stable – coin powiązany w stosunku 1:1 z dolarem amerykańskim. Czyli w uproszczeniu zawsze zmierza do uzyskania dokładnej wartości 1 USD. Mając już USDT można go zamienić na różne kryptowaluty np. bitcoina (BTC) czy ethereum ( ETH ) lub dolara.

Pamiętaj, że jakąkolwiek podejmiesz decyzję, będzie ona słuszna lecz czas będzie dalej płynął. I pewnego dnia okaże się czy i kto na tym zyskał. Jeżeli jeszcze się nie zarejestrowałeś/aś to przygotuj swój najlepszy e-mail ( najlepiej gmail ), kliknij w link i zarejestruj w ciągu kilku sekund w Ecoin. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge