Jak zarobić szybko kasę na blogu postawionym na WordPress.

Jak zarobić szybko kasę na blogu postawionym na wordpress

Jak zarobić szybko kasę na blogu-zastanawiałem się wczoraj ile osób tak myśli. I czy łatwo jest to zrobić czy trudno. Według mnie na pewno łatwiej niż wstawać przez 30-40 lat o godz.5-tej czy 6-tej rano aby zdążyć do pracy. A w pracy szef albo właściciel firmy na którego nie możemy już patrzeć.

Aby szybko zacząć zarabiać na blogu trzeba go w miarę sprawnie uruchomić (postawić). Trzeba wykonać kilka dość nudnych czynności. Ale są to jednorazowe działania. Tak więc nie przejmuj się, że musisz to wykonać. Potem jest już tylko lepiej. Jeśli nawet teraz nie masz pojęcia jak postawić bloga to  wiem, że każdy może tego się nauczyć tak jak ja. Ja też byłem “zielony” w tej kwestii. Wykonaj działania o których piszę dalej.

Podsumowanie praktycznych czynności, które wykonałem w temacie jak zarobić szybko kasę na blogu.

Pierwszą rzeczą którą zrobiłem to wykupiłem domenę, następnie hosting i zainstalowałem swojego pierwszego bloga na WordPress na którym własnie Jesteś jeżeli to czytasz. Tutaj odbierz instrukcję jak wykupić domenę i ją ustawić.  Dla takiego laika jakim byłem kilka tygodni temu było to nie byle jakie wyzwanie. Ale to przykład na to że jeśli Ty teraz nie czujesz się pewnie w tym temacie, to nic nie szkodzi. Wszystkiego można się nauczyć, wystarczą chęci, cierpliwość i wytrwałość.

Jak zarobić szybko kasę na blogu to dość względne pojęcie. Dla kogoś kto pracuje 20 lat na etacie i po pół roku zaczną się pojawiać pieniądze będzie to szybko. A dla kogoś kto pracuje 2-3 lata pół roku może być wiecznością. I zrezygnuje z dążenia do celu po 2 miesiącach. Dlatego tak ważna jest cierpliwość, wytrwałość i długoterminowość. Bo techniczne sprawy prędzej czy później da się pokonać.

 Jak zarobić szybko kasę na blogu-pierwsze ustawienia po zainstalowaniu bloga.

W pierwszym etapie po zainstalowaniu bloga  wybrałem motyw czyli wygląd  bloga. Chyba każdy chce aby jego blog ładnie wyglądał i był funkcjonalny. W panelu zarządzania blogiem darmowych skórek do WordPressa jest bardzo dużo. Na pewno wybierzesz dla siebie odpowiednią.

Następnie przetłumaczyłem tekst motywu z języka angielskiego na polski. Najczęściej teksty na skórkach są po angielsku. Ewentualnie częściowo są już po polsku a częściowo po angielsku. I resztę trzeba samemu przetłumaczyć. Ale nie martw się, okazuje się że jest to bardzo łatwe i proste. W kolejnym wpisie na temat jak zarobić szybko kasę na blogu dowiesz się jak zainstalować kolejne elementy systemu.

14 comments on “Jak zarobić szybko kasę na blogu postawionym na WordPress.

 1. Pamiętam swoje pierwsze kroki w blogowaniu, kupowanie domeny, hosting, wtyczki WordPressa, pierwsze wpisy. Wszystko było jak czarna magia. Na szczęście nie taki diabeł straszny jak go malują i wszystkiego można się nauczyć. Jestem tego przykładem.
  Co do szybkiego zarabiania na blogu, to przyznam, że szybkość to pojęcie względne. Lecz jeśli ktoś nie jest pracowity, cierpliwy i wytrwały to raczej nie jest to zajęcie dla niego.
  Pozdrawiam,
  Jacek Pastuszko
  Jacek Pastuszko ostatnio opublikował…Darmowy hosting czy płatny?My Profile

 2. Szybkie zarabianie przez internet jest jak najbardziej możliwe, ale jak się już zorientowałem , wymaga wcześniej wielu miesięcy przygotowań. Nie jest to biznes dla niecierpliwych , ale w konsekwencji za wytrwałość odwdzięcza się niekończącym się stałym wzrostem , czego nie można powiedzieć o jakiejkolwiek pracy etatowej , a nawet większości własnych działalności. Odczułem to na własnej skórze , gdy po kilkudziesięciu latach prac , najpierw etatowych , a potem własnej firmy , praktycznie zorientowałem się , że tylko sponsoruję nieudolny system. System , który nie dość , że wszystko mi zabiera i trwoni na własne chore pomysły , to jeszcze terroryzuje strachem i traktuje z góry jak przestępcę. Dość tego ! Wziąłem sprawy we własne ręce i żyję bez udziału “opiekuńczego” państwa.
  Jerzy Morycz ostatnio opublikował…Bitcoin-Economy – Coś się dzieje !My Profile

  • Zgadza się,ale jeżeli weżmiemy i porównamy kilka miesięcy przygotowań z kilkudziesięcioma latami pracy to zarabianie w internecie czy z wykorzystaniem internetu to “bajka”.Masz rację że jak juz wejdzie się na własciwe tory,nieważne czy po 6-ciu miesiacach czy po roku to wzrost jest systematyczny a to dodatkowo nakręca do działania.Pozdrawiam.

 3. Sam niedawno założyłem bloga o nieco innej tematyce – po części pokrewnej.
  Mam nadzieję, że inwestując w niego sporo czasu, chęci i cierpliwości osiągnę choć połowiczny sukces jaki udało się osiągnąć Tobie.

  Pozdrawiam serdecznie!
  Rafał Kubisz ostatnio opublikował…Podstrona logowania [HTML5/CSS3]My Profile

 4. Dokładnie tak jak napisałeś Rafale,jeżeli spełnisz te warunki czyli zainwestujesz czas,chęci,będziesz cierpliwy to na pewno za jakiś czas zobaczysz że są tego efekty,nic nie dzieje sie z dnia na dzień.Pozdrawiam 🙂

  • Każdy komentarz mile widziany i krytyczne uwagi też.Może i to nie działa ale skąd bym wiedział gdybym nie wypróbował? :)Pewnych rzeczy czlowiek sie nauczy tylko metodą prób.Czasem są trafione a czasem nie 🙂

 5. Również mogę potwierdzić, że zarabiać można i to nawet szybko, ale wcześnie trzeba zbudować odpowiednie zaplecze. Bez odpowiedniej wiedzy, doświadczenia nic nie zwojujemy. Najlepiej zacząć jest od odpowiedniej promocji, budowaniu pozycji eksperta czy odpowiedniego ruchu na stronie, a popularność sama rośnie w miarę czasu.
  Tomasz ostatnio opublikował…Generowanie ruchu na stronie – 1000 wyświetleń w 7 dni – [Studium Przypadku]My Profile

 6. Zarabianie na blogu jest moim zdaniem dobre dla każdego – mimo że wpisy trzeba najlepiej dodawać regularnie, to nie oznacza to cięzkiej codziennej pracy. Wystarczy poświęcić nieco czasu w każdy weekend i też można ładnie wypozycjonować bloga i zapełnić go cenną treścią. W dodatku nie brakuje dziś funkcjonalnych urządzeń mobilnych, jak netbooki czy tablety, które dodatkowo mogą ułatwić prowadzenie / promowanie bloga nawet podczas jazdy pociągiem czy autem (jako pasażer;p). Trzeba tylko chcieć i – tak jak autor pisze – wykaząc nieco cierpliwości.
  Marcin ostatnio opublikował…Tablet Haier Pad 3G D85 7.85My Profile

1 Pingi/Trackbacks dla "Jak zarobić szybko kasę na blogu postawionym na WordPress."

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

CommentLuv badge