100 tokenów Miracle Tele za darmo

💰100 tokenów Miracle Tele za darmo

Update 12 lipca 2019:

Od kilku tygodni w airdropie nie ma już możliwości przydziału darmowych tokenów. Można je tylko kupić w cenie 0,2 € za 1 token i zarabiać w inny sposób. Natomiast sam projekt rozwija się bardzo dobrze. Zostało przydzielonych i sprzedanych już ponad 7.5 miliona tokenów. Dostępna do kupna pula to na dzień kiedy robię update ponad 2 450 tys. Szybko ubywa tokenów gdyż po zakończeniu sprzedaży ich cena wzrośnie z 0,20 € do 0,50 € za 1 token.

Dzisiaj ( 12.07.2019) otrzymałem od firmy maila który jest poniżej:

 

Nie zapominaj, że TELE niedługo trafi na giełdy i jest to jedna z twoich ostatnich szans na zdobycie żetonów TELE już teraz za 0,20 € za token ze zniżką 150%. I otrzymasz prawo do otrzymania 40% dwutygodniowych nagród za pasywny dochód.Pamiętaj, aby nie przegapić tego i zdobyć żetony TELE na dwutygodniowe nagrody, ponieważ wszystkie niesprzedane żetony zostały zniszczone i żadne dodatkowe żetony nie zostaną nigdy wybite .

TYLKO 2,500,000 TELE LEFT. 
TO JEST OSTATECZNE WEZWANIE. 

WSZYSTKIE DODATKOWE ZAKUPY TOKEN ZOSTANĄ WYKONANE 
POPRZEZ WYMIANY WYŁĄCZNIE ZA 0,50 € ZA TELE

Kup jeden z ostatnich 2 500 000 TELE. Zanim token trafi  w ciągu najbliższych tygodni po 0,50 EUR na giełdy kryptowalut. Zacznij otrzymywać dwutygodniowe nagrody dla posiadaczy żetonów po miesięcznej stawce 2,57 EUR za 100 TELE i wydawaj je na wszystko, co chcesz. Weź udział w dzisiejszej rewolucji telekomunikacyjnej.

KUP TELE ZA 0,20 €
PRZED UDOSTĘPNIENIEM WYMIANY

Oczywiście ja nie namawiam Cię abyś kupił/a tokeny zwłaszcza jeśli wcześniej nie skorzystałeś/aś z darmowego przydziału. To tylko Twoja decyzja. Dlatego myślę, że w przyszłości nie warto lekceważyć takich niby nic nie znaczących projektów. Na moim przykładzie można to ocenić. Obecne posiadam 1786 tokenów które są warte ok. 1500 zł. Z tego mój faktyczny wkład to ok. 600 zł. Reszta to reinwestycja dwutygodniowych zysków. Jeśli faktycznie tokeny zadebiutują na giełdach po 0,50 € za sztukę i będzie odpowiednia płynność aby je sprzedać to zarobię ok.3800 zł. Procentowo do wkładu własnego to będzie ok.600 %. A drugi wariant to nie sprzedawać tylko trzymać i co dwa tygodnie odbierać nagrody za bycie inwestorem pasywnym. W dłuższym terminie może to przynieść jeszcze wyższe zyski.
Jeżeli jeszcze nie zarejestrowałeś/aś się w MIRACLE TELE to poniżej jest link.

 

Kolejny AirDrop z możliwością pasywnego zdobywania tokenów.

Link do rejestracji:

https://miracletele.com/?friend=c2d67365726a6b

Po wejściu klikasz przycisk:

I wpisujesz dane:

Hasło do logowania przychodzi na email, zapisz je sobie w zeszycie.

Aby zdobyć 100 tokenów kliknij:

I za pomocą któregoś z przycisków dodaj post na wybranym portalu. Napisz kilka słów o tym airdropie w poście. Samo udostępnienie reflinka nie zaliczy zadania.

Jak już umieścisz post na wybranym portalu, skopiuj do niego link i wklej w polu
Post url. Następnie naciśnij SUBMIT i poczekaj na weryfikację.

U mnie post wyglądał tak:

Post musi być PUBLICZNY, aby pracownicy Miracle Tele mogli go zobaczyć. Oczywiście nie kopiuj słowo w słowo tego co napisałem, tylko napisz coś od siebie 🙂

Dodatkowe 20 tokenów możesz zdobyć za dołączenie do Telegrama.

Połącz się na Telegramie z botem @MiracleTeleBot

Bot napisze Ci, żebyś wysłał mu kod z tej strony:

Tak to wygląda:

Jak Twój kod zostanie zatwierdzony dostaniesz komunikat jak niżej. Następnie wchodzisz w link i w grupie klikasz przycisk JOIN

Po kilku chwilach Twoje konto zostanie zasilone dodatkowymi 20-ma tokenami.

Swój link do polecania znajdziesz w Promocje / linki. Aby dostać 10 tokenów za polecenie, osoba którą polecisz musi zdobyć 100 darmowych tokenów czyli prawidłowo napisać i udostępnić post.

Zdobyte tokeny możesz wrzucić na tzw. STOS na 2 tygodnie i zarobić czysto pasywnie więcej tokenów. Ile się zarabia ze stosu – tego jeszcze nie wiem. Ale jak się dowiem, to napiszę to w tym artykule poniżej 🙂

UWAGA. Bardzo często popełniany błąd. Skup się 🙂

Jak widzisz poniżej jest to screen z telefonu. Jeśli udostępniasz posta za pomocą telefonu a potem wklejasz link – zadbaj o to, by skasować m. z adresu linka. Jeśli wkleisz post z .m to nie zostanie on zatwierdzony przez pracowników Miracle Tele.

Innym często popełnianym błędem jest to, że posty są albo bez żadnego opisu – sam reflink, albo za krótkie. Trzeba się nieco wysilić, a moim zdaniem warto 🙂

Edit:

U mnie pojawiły się już pierwsze naliczenia ze stosu:

Miliona może z tego nie będzie, ale myślę, że ten airdrop może docelowo dawać kilkaset złotych miesięcznie.  Jeśli zbudujesz takich źródełek sto…. 😉

4 comments on “100 tokenów Miracle Tele za darmo

 1. Na dzień 30.07.2019, przy próbie zakupu tokenów z salda pojawia się komunikat „You must make your first deposit to convert your account from demo to active first (takes 24h)”.
  Minimalna kwota zasilenia to 100 Euro!
  Podejrzane…
  Nie przypominam sobie, żeby była informacja, że jest to konto DEMO.

  • Michał, zasugerowałeś się tym, że jak ustawiasz wpłatę to firma ustawiła kwotę wpłaty w zakładce na 100 € ale Ty możesz to zmienić ustawiając na 10 €. Tyle wynosi minimalna wpłata co wystarcza aby zakupić 50 tokenów po 0,2 €.

   • co nie zmienia faktu że o koncie demo nie było wcześniej mowy, Wcześniej można było dokupić żetony z salda teraz trzeba zrobić depozyt min 10 euro.

    • Być może, nie sprawdzałem bo nie miałem takiej potrzeby. A swoją drogą bez oglądania się na zyski już na początku zakupiłem za 20€ tokenów
     aby sprawdzić jak działają wpłaty i wypłaty 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

CommentLuv badge